WSPÓŁPRACA

Zgłoś się do mnie jeśli:
– chcesz smacznie i zdrowo gotować, bez spędzania wielu godzin w kuchni, czy marnowania jedzenia
– chcesz zmienić na trwałe swoje nawyki żywieniowe
– chcesz schudnąć bez zbędnych restrykcji i efektu jo-jo
– masz insulinooporność, PCOS, czy zespół jelita drażliwego i chcesz pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości i poprawić stan swojego zdrowia
– chcesz poprzez dietę zadbać o piękną cerę

Oferuję konsultacje on-line i indywidualne plany żywieniowe. Polecam wybrać jeden z moich pakietów i otrzymać więcej, w przystępnej cenie. Informacje na temat pakietów i ich ceny znajdziesz tutaj. Jeśli masz pytania albo jesteś zdecydowany na współpracę napisz do mnie. W temacie, wybierz z listy interesującą Cię formę współpracy.

Jeśli prowadzisz firmę cateringową i brakuje Ci pomysłów i wiedzy do tego by komponować  smaczne i zbilansowane posiłki, napisz do mnie, a pomogę Ci wyróżnić się na rynku oryginalnością i jakością.

Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz zadbać nie tylko o rozwój kompetencji Twoich pracowników, ale też ich dobre samopoczucie i zdrowie, aby lepiej i efektywniej wykonywali swoją pracę, napisz do mnie, a postaram się zorganizować interesujące szkolenie.

W ramach współpracy z markami, mogę zaproponować recenzję produktową, lokowanie na blogu czy social mediach. W grę wchodzi również barter. Napisz do mnie, a postaram się wesprzeć Twoją markę.

Kontakt