DSC04054

Cześć, nazywam się Magda i jestem dyplomowanym dietetykiem. Moją misją jest szerzenie wiedzy dietetycznej opartej na faktach i pomoc w zmianie nawyków żywieniowych oraz poprawie stanu zdrowia i samopoczucia.

W swojej praktyce zawodowej chciałabym skupić się przede wszystkim na długoterminowej współpracy, co moim zdaniem gwarantuje długoterminowe efekty. Dlatego zachęcam Cię do skorzystania z moich pakietów.

Interesuje się głównie dietoterapią w otyłości,  insulinooporności, czy chorobach skórnych. Możesz się do mnie zgłosić również w innych przypadkach, nie tylko chorobowych, ale jeśli chcesz po prostu zadbać o swoje zdrowie.

Oprócz konsultacji, układania jadłospisów, możesz na mnie liczyć również w kwestii inspiracji kulinarnych i dawki rzetelnych informacji, które zamierzam Ci sukcesywnie przekazywać poprzez artykuły na blogu i wpisy na portalach społecznościowych. Planuję również organizować szkolenia i warsztaty, także darmowe.

Mogę Ci obiecać, że jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, Twoja dieta będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości, bez zbędnych ograniczeń i  stresów.  Uwzględnię nie tylko Twoje preferencje smakowe, ale również czas i finanse jakimi dysponujesz.